Кошик
553 відгуків
Магазин металошукачів "Best MD"
+380 (97) 637-33-44
+380 (63) 637-33-44
+380 (99) 637-33-44

Металошукачі КОЩЕЙ Х45

Якщо ви вирішили купити хороший металошукач за розумну ціну, магазин Бест МД рекомендує вам звернути увагу на продукцію бренду Кощей, а зокрема, на лінійку х45.

Останнім часом, за відгуками користувачів, металошукачі Кощей Х45 набувають все більшої популярності завдяки відмінному співвідношенню якості, ціни та вражаючих пошукових можливостей. Ці мультичастотні моделі з котушками NEL TORNADO, MARS TIGER показали високу продуктивність та точність у роботі.

 

Мультичастотні ґрунтові металошукачі Кощей Х45

Лінійка мультичастотних металодетекторів Кощей Х45 розроблена для універсального використання. Вони безпомилково розрізняють широкий спектр металів. Є можливість гнучкого настроювання звукових реакцій різної тональності. У каталозі представлені металошукачі Кощей різних цінових категорій у виконанні на карбоновій та алюмінієвій штанзі. Для кожного виду пошуку можна підібрати свої параметри, але загалом робочі характеристики всіх моделей Кощей Х45 не поступаються закордонним аналогам.

Перед виходом у широкий продаж вся техніка «Кощей» пройшла численні випробування пошуківцями, які розуміються, як мають працювати професійні металодетектори. Перша модель тестувалася чотири роки! За цей час було усунуто безліч недоліків, проведено коригування всіх параметрів. На сьогоднішній день металошукачі Кощей X45 вийшли на вражаючі результати виявлення знахідок і робота над удосконаленням приладу не припиняється.

 

Металошукачі Кощей Х45 з котушками Mars та Nel

Металодетектори Кощей Х45 працюють у широкому діапазоні частот від 6 до 19 кГц, що відкриває великі можливості гнучкого налаштування під ті чи інші цілі. Можливість комплектації металошукачів Кощей Х45 DD котушками виробників Mars або Nel різних форм та розмірів дозволяють їм досягти максимальних результатів при пошуку артефактів будь-якого періоду.

У каталозі представлені моделі з найпопулярнішими котушками Нел Торнадо та Марс Тайгер. Вони однаково високопродуктивні, але кожна має свої переваги використання.

Магазин Best MD пропонує купити металошукач Кощей Х45 за доступною ціною. Техніка має гарантію 12 місяців, а доставка майбутньому власнику буде безкоштовною по всій території нашої країни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner