Кошик
553 відгуків
Магазин металошукачів "Best MD"
+380 (97) 637-33-44
+380 (63) 637-33-44
+380 (99) 637-33-44

Вітаємо Quest V80 та V60: Quest дістався технології Multi-Frequency!

 

Компанія Quest завжди могла виробляти металошукачі, які чудово працюють і роблять це з більшим розмахом, ніж багато інших брендів. Їх яскраво-помаранчеве забарвлення безпомилково впізнається, і, хоча ім'я цього виробника не є у всіх на слуху, вони досить добре відомі в Європі та Азії.
Але продукція Quest – це не лише стиль, а й зміст. Вони виробляють одні з найкращих металошукачів на ринку. Їхній X10 Pro , як і раніше, є найкращим підводним детектором з мінімальною ціною, а Q30+ — один із найкращих одночастотних металошукачів для пляжного пошуку. Він легко справляється із мінералізацією вологого піску.
Проте технології розвиваються, і тепер усі імениті бренди мають у своїй лінійці мультичастотні детектори. Отже, розробка своєї версії цієї технології інженерами Quest була лише питанням часу. І вона з'явилася у вигляді металошукачів Quest V80 та V60 із запатентованою технологією HYPERQ™.

 

 

Специфікація V80:

 • Частота (кГц) - 5, 10, 15, 20, 40, 60 SimultiQ
 •  Програми — Парк, Поле, Пляж, Золото, Клад (глибокий) + 20 слотів.
 • Тона — 2, 3, 5, 99
 • Спеціальний режим "Золото"
 • Гучність заліза – 9 рівнів
 •  Швидкість відновлення — від 1 до 9
 • Бездротові навушники — WireFree Pro Bluetooth
 • Котушка — 11×10″ і 9×5″ Blizzard II
 • Телескопічна кругла штанга з вуглецевого волокна
 • Повністю занурюваний до 5 метрів
 • Вбудований у корпус ліхтарик
 • Вбудований акумулятор, що перезаряджається.

 

 

Специфікація V60:

 • Частота (кГц) - 5, 10, 15, 20, 40, 60 SimultiQ
 • Програми — Park, Field, Saltwater, Gold + 4 користувацькі слоти.
 • Тона – 2, 3, 5
 • Спеціальний режим "Золото"
 • Гучність заліза – 5 рівнів
 • Швидкість відновлення — від 1 до 5
 • Бездротові навушники — WireFree Air Bluetooth
 •  Котушка — 11×10″ Blizzard
 • Телескопічна кругла штанга з алюмінію
 •  Водонепроникний гучномовець, знімний
 • Повністю занурюваний до 5 метрів
 • Вбудований у корпус ліхтарик
 • Вбудований акумулятор, що перезаряджається.

 

Обидві моделі використовують нову технологію HYPERQ для одночасної роботи частот від 5 до 60 кГц. Такий великий діапазон генерованих та випромінюваних частот робить машину надзвичайно універсальною. Зверніть увагу, що пристрої V80 та V60 мають однаковий набір як одиночних частот, так і в багаточастотному режимі HYPERQ™. На вигляд блоки управління V80 і V60 дуже схожі на блок управління Quest G80, за винятком великого пластикового корпусу ззаду.

 

Що таке HYPERQ™

Технологія HYPERQ може одночасно працювати з кількома частототами, аж до 80 кГц, що дає можливість кращого виявлення слабопровідних цілей, з більшою точністю та в найскладніших умовах. Це стало можливим завдяки використанню крутого високопродуктивного мікроконтролера Cortex-M7 серії STM32H750 зі швидкістю 480 МГц, а також 4-канального ADC5140 з низьким рівнем шуму та малою затримкою та з частотою дискретизації 768 кГц від компанії Texas Instruments.
Вища швидкість обробки. Машина V80 може працювати одночасно на частотах 5, 10, 15, 20, 40 і 60 завдяки сучасному мікроконтролеру та блоку аналого-цифрового перетворювача (ADC). Ця технологічна також одночасно може обробляти кілька цілей і без затримок показувати найцінніші знахідки.
Автоматичне шумозаглушення. Можливість високошвидкісної обробки дозволяє нам запускати високоточне автоматичне шумозаглушення всього одним клацанням. Прилад вибере тихий канал для майбутнього виявлення всього за 10 секунд.

 

 

 

Функції

І Quest V80, і V60 пропонують камрадам однаковий набір частот з діапазоном від 5 кГц до 60 кГц. Це більше, ніж на будь-якому іншому металошукачі, доступному в даний час. Додайте опцію одночасної багаточастотної обробки HYPERQ™, і ви отримаєте дуже потужну та універсальну машину.
Широкий, яскравий екран, що добре читається на сонці, із зображенням білого на чорному забезпечує більш високий рівень контрастності, ніж більшість інших детекторів, і має дуже чітке відображення. Чим яскравіше сонце, тим більш читається екран! Є також годинник, який знаходиться вгорі по центру. Вся інформація, яка потрібна будь-якому пошуківцю, завжди буде доступна на дисплеї.
Прилади мають індикатор дискримінації, що дає уявлення про те, чи є ціль під вашою котушкою залізною або кольоровою.
Будь-хто, хто знайомий з товарами Quest, ймовірно, досить швидко відчує себе «як удома» з V80 та V60.


Якість збирання

Компанія Quest, очевидно, багато думала про ці моделі. Вони вислухали своїх клієнтів та запропонували безліч варіантів, які полегшують життя користувачеві, а не виробнику. Повністю розбірна кругла штанга: вуглецеве волокно на V80 та алюміній на V60. Конструкція детектора, що складається, робить його компактним і полегшує транспортування.
Панель управління має вже знайому гумову окантовку та прогумовані кнопки управління. Повністю водонепроникний блок керування з можливістю занурення під воду до 5 метрів сподобається дайверам.

 

 

 

Також приємно бачити, що Quest V80 і V60 мають вбудований Bluetooth з малою затримкою звуку. І, наскільки нам відомо, обидві машини поставляються з бездротовими навушниками, хоча V80 отримує преміальну версію PRO HE.
Для машин серії V є дві котушки. Blizzard11 розміром 11″x10″ і Blizzard9, який, як випливає з назви, є котушкою 9×5″, схожою на вже відому котушку Blade від Квест. Котушки від моделей X10, Q30 і Q60 не взаємозамінні з котушками від V80 та V60.


Ціни та доступність

Ціни уточнюються, проте це не бюджетні машини. Як у V80, так і у V60 пропонується безліч технологій, але вони напевно матимуть конкурентоспроможну ціну. Квест V80 та Квест V60 будуть доступні для покупки з березня 2023 року.


Висновки

Завжди трохи складно робити якісь конкретні висновки про детектори, які ніхто ще в руках не тримав. Тим не менш, як людина, яка має справу з металошукачами компанії Quest з 2016 року і добре знайома з її широким асортиментом продукції, я думаю, не буде великим перебільшенням сказати, що V80 і V60 будуть девайсами, які варті очікування. Я точно знаю, що якість виконання буде гарною, а продуктивність чудовою. Якщо ціна буде адекватною, ці нові металодетектори Quest матимуть величезний успіх.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner