Кошик
553 відгуків
Магазин металошукачів "Best MD"
+380 (97) 637-33-44
+380 (63) 637-33-44
+380 (99) 637-33-44

Як прив'язати та підключити бездротові навушники XP WSA до металошукача Deus або навушників WS4 та WS5

Нещодавно вийшло довгоочікуване оновлення прошивки v6 на металошукачі Деус. Однією з основних змін стала можливість підключення до комплектації Лайт (котушка + навушники) та комплектації Стандарт (котушка + блок управління) бюджетних бездротових навушників XPWSAudio. До цього часу вони могли використовуватися виключно з металошукачами серії XP ORX. Так як їхній цінник майже втричі дешевше, то це дуже приємний крок назустріч власникам XP Deus від компанії XP Metal Detectors.

Сьогодні власник комплектації Лайт звернувся до нас зробити апгрейд ПЗ свого детектора. Після сотень разів це не стало проблемою і зараз, а ось саме підключення з нахрапу здійснити не вдалося. Звідси й виникла думка викласти детальний покроковий план з метою економії часу та нервів тисяч деусоводів. Поїхали…

 

 

Підключаємо навушники WSA до блоку керування Деус:

 

1. Вмикаємо блок. При включенні відмовляємось від роботи вбудованого динаміка, натиснувши кнопку «Ні»

2. У лівому меню знаходимо пункт Навушники та заходимо до нього

3. Вам пропонується підключення до навушників WS4|WS5. Необхідно один раз натиснути кнопку «+» до відображення підменю WSA та увійти до нього, натиснувши кнопку «Вибір». На дисплеї з'явиться напис про готовність блоку до підключення навушників.

4. Беремо навушники та вмикаємо їх натисканням кнопки «-» тривалістю понад 3 секунди (важливо тільки для першого разу). Після відображення на дисплеї інформації про підключення навушників сполучення здійснено. Звук у навушниках з'явиться протягом 10-15 секунд. Вітаємо!

 

 

Підключаємо навушники WSA до навушників WS4|WS5 Master:

 

1. Включаємо навушники WS4 або WS5. Середньою кнопкою Menu обираємо пункту COIL

2. Одиночними натисканнями кнопки «+» доходимо до підменю IIP (наступний за підменю PP – підключення пінпоінтера)

3. Довготривалим натисканням кнопки «+» домагаємося миготіння IIP

4. Беремо навушники WSA і вмикаємо їх натисканням кнопки «-» тривалістю понад 3 секунди, до припинення миготіння IIP (важливо тільки для першого разу)

5. Кнопкою «-» обираємо слот, до якого підключена ваша котушки (01-03) і звук з'явиться протягом 10-15 секунд.

6. Бездротові навушники XP WSA прив'язані та підключені до вашого металошукача. Вітаємо!

 

Якщо вимкнути Майстер пристрій (блок ХР, XP WS4 або XP WS5), навушники WSA автоматично вимикаються. У зворотний бік цей прикол не працює. При кожному включенні металошукача необхідно увімкнути навушники ХР ВСА короткочасним натисканням кнопки увімкнення «-». Надалі звук завжди з'являтиметься миттєво.

 

Сподіваємося викладена нами інформація була Вам корисною. Всім гарних знахідок!

Ваш Best MD

 

P.S. Прошивка v6 працюватиме лише з котушками ХР серії Х35 та високочастотними блондинками. Котушки старого зразка, які випускалися до 2018 року, Майстер пристрій вашого металошукача не бачитиме.

 

Завантажити офіційну програму для оновлення прошивки v6 можна ТУТ

 

Інші статті
  • Нові металошукачі Nokta Simplex Lite, Nokta Simplex BT та Nokta Simplex Ultra
    Компанія Nokta – визнаний світовий лідер у галузі виробництва детекторів та пошукового обладнання, представила на виставці IWA 2023 у німецькому Нюрнберзі оновлену лінійку металошукачів, що найбільше продаються у світі – Nokta Simplex. Бестселер продажів у багатьох країнах, що пропонується за ціною початкового рівня, і не має собі рівних у бюджетній ніші.
  • Металошукач Minelab X-terra Pro – перша новинка 2023 року
    Спільнота шукачів скарбів України (і не тільки) завмерла в очікуванні новин про новий детектор Minelab X-terra Pro в лінійці високопродуктивних металошукачів Мінелаб. Знімемо напругу та одразу відповімо на найголовніше питання – це не китайська підробка! Презентація та старт продажу справді відбулася в Китаї, але з кінця березня ці металодетектори почнуть відвантажуватись із заводу виробника і на європейські ринки. У цій статті ми поговоримо про те, що нам відомо про нову модель на даний...

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner