Кошик
553 відгуків
Магазин металошукачів "Best MD"
+380 (97) 637-33-44
+380 (63) 637-33-44
+380 (99) 637-33-44

Страхувальні тренчики

Для продуманих камрадів наш магазин Бест МД пропонує купити страхувальний тренчик з паракорду з петлею та карабіном за ціною, доступною кожному. Тільки досвідчений пошуковик розповість, як легко втратити в лісі цінне або дороге обладнання, тому страхувальний тросик – незамінний аксесуар професіонала. На тренчик зазвичай чіпляють пінпоінтер, проте окремим камрадам не завадить закріпити на нього і смартфон, і навіть ключі від будинку 😊.

 

Історія тренчика

Історично тренчик походить від середньовічного темляка, коли бійцю для утримання зброї була потрібна петля. Так само в давнину воїни за допомогою мотузкової петлі кріпили на поясі ніж чи кинджал. Пізніше темляк перейшов у розряд декоративного спорядження для поєднання парадної холодної зброї.

З появою револьверів і пістолетів страхувальний шнур знайшов нове життя. Він став використовуватися для запобігання втраті вогнепальної зброї. Однак для витягнутої руки такий шкіряний шнур був надто довгим, тому й вигадали таку класну річ, як спіральний тренчик.

 

Яку конструкцію та переваги має тренчик?

Сучасні тренчики виготовляють з нейлонового крученого шнура в оплетці з паракорду. Встановлюють різноманітні кріплення: від звичайної петлі з карабіном, до швидкознімних застібок фастекс і кріплення МОЛЛІ для сумки або на ремінь. Кручений шнур тренчика має компактний розмір і при необхідності він може сильно розтягуватися. Сама ж система дозволяє працювати пінпоінтером, пм або іншим предметом з будь-якого положення та під різними кутами без втрати рухливості та зручності. Виготовлені з крученого паракорду тренчики надійні і добре витримують навантаження. І найголовніше - вам не загрожує втрата цінної речі: пінпоінтера, рації, ножа, пістолета і т.д.

Переваги тренчика:

  • компактна конструкція,
  • мала вага,
  • зручність у роботі,
  • витримує великі зусилля на розрив (в середньому близько 50 кг),
  • не гниє,
  • не перетирається,
  • може розтягуватися на 6 своїх довжин,
  • не дубіє на морозі,
  • абсолютно універсальний.
 

Де краще тренчик купити?

Для пошуку тренчик - це необхідна річ, яка не дасть наступному після вас шукачу знайти ваші ключі від квартири. Купити такий простий та корисний аксесуар за помірною ціною можна в магазині Best MD або тут, на нашому сайті. Важлива відмінність наших тренчиків - це заводська якість, перевірена часом та відгуками власників. Чекаємо Вас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner