Кошик
553 відгуків
Магазин металошукачів "Best MD"
+380 (97) 637-33-44
+380 (63) 637-33-44
+380 (99) 637-33-44

Металошукачі XP DEUS FULL

Комплектація: котушка з оригінальною пластикової захистом, штанга XP Deus в зборі, блок управління з фірмовим чохлом, бездротові навушники WS4 або WS5, два комплекта кріплення котушки, адаптер живлення від мережі, USB-кабель зарядки на 3 роз'єми, кліпса зарядки котушки,USB-кабель для підключення до ПК, інструкція (укр), гарантійний талон, фірмова коробка.

Грунтові металошукачі XP Deus в комплектації Full вельми цінуються професіоналами у багатьох країнах. Дана техніка має самі захоплені відгуки від тих, хто нею скористався. Ці металодетектори за конкурентною ціною давно обігнали аналоги інших брендів по продуктивності і іншим параметрам.

 

Грунтові металодетектори XP Deus (комплектація Full)

 

Металошукачі XP Deus в комплектації Full мають абсолютно все, що може знадобитися для комфортного пошуку артефактів як на землі, так і під водою. У максимальній комплектації є:

  • котушка на вибір з оригінальною захистом;

  • телескопічна штанга в зборі;

  • блок управління з фірмовим чохлом;

  • бездротові навушники WS4 або WS5;

  • адаптер живлення, горинич;

  • кліпса зарядки котушки;

  • інструкція українською мовою.

Все це максимально розкриває можливості такого обладнання. Звичайно, романтик, який бажає спробувати свою удачу в пошуку скарбів, навряд чи купить металодетектор в максимальній комплектації, так як він йому не потрібен, але ті, для кого такий пристрій є інструментом для отримання постійного стабільного доходу, звернуть свою увагу саме на комплектацію Full.

Грунтові металошукачі XP Deus володіють підвищеною чутливістю і максимально підходять для професійного захоплення приладовим пошуком. Інтуїтивно зрозуміле меню дозволяє гнучко налаштовувати апарат на ті чи інші цілі для максимального результату. Якісні бездротові навушники не дадуть пропустити навіть тихого сигналу від глибоких цілей.

 

Надійні підводні металошукачі XP Deus

 

Чтобы сделать металлоискатели XP Deus абсолютно универсальными, компанией XP Detectors был разработан и выпущен комплект для подводного поиска XP D-KITC. С его помощью любая конфигурация XP Deus за считанные минуты становиться подводной и получает возможность погружения на глубину до 6-ти метров. В упомянутом подводном комлекте идут все необходимые аксессуары и подводные наушники ХР с регулятором уровня громкости. С металлоискателями XP Deus нет никаких ограничений для получения удовольствия от любимого увлечения!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner