Кошик
553 відгуків
Магазин металошукачів "Best MD"
+380 (97) 637-33-44
+380 (63) 637-33-44
+380 (99) 637-33-44

Новий металошукач для пошуку золота Garrett Axiom та все, що вам потрібно знати!

Компанія Garrett Metal Detectors нещодавно анонсувала нове поповнення у своїй неймовірній лінійці металодетекторів. Представляємо новий металошукач для золота – Garrett Axiom. Він, безперечно, був створений, щоб конкурувати з моделями високого класу, що пропонуються іншими виробниками. Детектори, такі як GPX 6000 від Minelab, мають аналогічну технологію, але пропонуються за ціною (5999 доларів США), яка вимагатиме для окупності набагато більшої кількості знайденого золота, ніж металошукач Garrett Axiom (3995 доларів США).

 Металлоискатель 2022 Axiom

 

Особливості та переваги металошукача Garrett Axiom

 

 Технічні характеристики

У металошукачі Axiom використовується технологія імпульсної індукції. У деяких моментах технологія PI перевершує типову технологію дуже низьких частот (VLF) тим, що вона може набагато краще працювати в сильно мінералізованому ґрунті. Ця технологія допомагає детектору усувати небажані сигнали, що дозволяє чітко чути навіть невеликі глибинні цілі через мінералізований ґрунт. Імпульсні індукційні металодетектори - це тип металодетекторів, які можна використовувати для виявлення більш високих концентрацій дрібних частинок золота при видобутку корисних копалин.

Ще одна нова технологія, реалізована в детекторі - зміщення по частоті. Це дозволяє Аксіом швидко та легко сканувати електромагнітні перешкоди та усувати їх. За допомогою системи балансу ґрунту Terra-Scan його вдосконалена система забезпечує незалежне двоканальне балансування ґрунту, яке охоплює весь спектр мінералізації, від сильно мінералізованого магнітного ґрунту до солоної води та всього, що між ними.

У корпусі управління вбудована бездротова технологія Z-Lynk, так що ви можете підключити і чути через навушники детектор Axiom одночасно з пінпоінтер Garrett Pro Pointer AT з модулем Z-Lynk. При вазі всього 1,9 кг Axiom з 11-дюймовою моно котушкою є одним із найлегших і добре збалансованих металошукачів, заточених під пошук золота.

Axiom має багато інших зручних функцій, таких як Iron Check, яка дозволяє на слух визначати залізні цілі при використанні пошукової котушки DD. На додаток до цього він має екран з підсвічуванням, регулятор гучності та регулятор тембру. Два різні типи аудіосигналу, які дозволяють використовувати більш чітке та складне аудіо (PWM) для просунутих користувачів, і звук VCO - більш плавний і менш спотворений, з яким знайома більшість людей.

 Технические характеристики Axiom

Акумуляторна батарея

Акумуляторні батареї були новинкою для Garrett у їхньому багаточастотному металошукачі Garrett Apex Multi Frequency. Тепер, здається, це є стандарт. При повній зарядці близько 16 години вбудована літій-іонна батарея Axiom великої ємності забезпечує вдвічі більший термін служби, ніж у більшості пошукових детекторів. Для тих, хто хоче вести безперервний пошук більш ніж 22 години (або просто хоче бути готовим до тривалої роботи в польових умовах), металошукач Axiom також поставляється з додатковим блоком живлення, що вміщає 8 батарей АА, стандартних або перезаряжаємих. Використовуйте цей блок, щоб отримати ще 6 годин автономної роботи у віддалених районах. Цей додатковий акумулятор можна використовувати для продовження часу роботи або просто для заряджання детектора.

 

Пряма телескопічна штанга

Дизайн металошукача Garrett Axiom дуже відрізняється від конструкції більшості їх моделей. У той час як всі інші металошукачі Garrett мають стандартну S-подібну штангу, новий Axiom має пряму конструкцію штанги, яка виглядає і відчувається дуже схожою на Еквінокс 800. Блок управління та штанга з вуглецевого волокна складається в компактні 64 сантиметри, що робить детектор ідеальним для транспортування та подорожей.

 Внешний вид Axiom

 

Варіанти котушки

Металошукач Axiom має загалом 6 різних варіантів пошукових котушок. Котушки більшого розміру допоможуть вам швидше покрити велику площу та отримати додаткову глибину. Котушка розміром 11 x 7 дюймів дозволить просканувати землю та проникнути у важкодоступні місця, наприклад, між камінням та чагарниками/деревами.

Користувачі можуть вибирати між трьома варіантами розмірів котушок для досягнення найкращих результатів пошуку на певних місцевостях. Всі вони мають еліпсоподібну форму і представлені типами Mono і Double-D (точніша схема виявлення, що забезпечує максимальну глибину):

 

  • 16" x 14" або 41 х 36 см (DD або Mono)
  • 13" x 11" або 33 х 28 см (DD або Mono)
  • 11" x 7" або 28 х 18 см (DD або Mono).

 

Катушки Axiom

 

Робота однією рукою

Розташування кнопок на блоці керування Axiom дозволяє дуже легко та зручно перемикати функції, режими та виконувати налаштування приладу. Ця можливість має першорядне значення для тих, хто часто налаштовує свої детектори при швидко мінливих умовах пошуку.

У нашому спеціалізованому магазині пошукової техніки завжди можна зробити попереднє замовлення та купити металошукач для пошуку золота Garrett Axiom за ціною офіційного дилера та з безкоштовною доставкою по всій території України.

Блок управления Axiom

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner